O nás

IMG_0652edit   Jsem Monika a 8 let jsem srdcem obchodu Keramika Agnes.

Svým dlouholetým zákazníkům pomáhám vybrat ty nejkrásnější dekorace pro sebe a jejich blízké.
Má práva ruka a zároveň můj životní partner Jiří, je mou nepostradatelnou součástí i v našem obchodě a jeho úlohou je bezpečně a ekonomicky k Vám doručit Vaše vybrané zboží.

Popusťte uzdu své fantazii a vyzdobte si domov, balkón, terasu nebo zahradu netradiční keramikou.

Prostřednictvím bohatého výběru interiérové dekorativní a užitné keramiky bychom Vám rádi chtěli nabídnout jedinečnou příležitost vnést do všedního prostředí Vašeho domova nezapomenutelnou atmosféru. Vyberte si například z široké nabídky keramických děrovaných lamp a nechte je svým uklidňujícím světlem navodit chvíle pohody. Pro ozvláštnění Vašeho exteriéru využijte pestré nabídky zahradní a mrazuvzdorné keramiky. V naší nabídce naleznete jak sezónní, tak celoroční zboží. Sledujeme nové trendy a každý měsíc přicházíme s řadou inspirativních novinek.

Poškození zboží při přepravě

Jsme si vědomi možného rizika poškození zboží při přepravě, které se již od začátku snažíme minimalizovat tak, že využíváme velké množství obalového materiálu.  Na něm nikdy nešetříme a vybíráme jej tak, aby ho kolem vašeho zboží bylo vždy dostatek. Pokud i tak tato nepříjemnost nastane, obratem vám zašleme nové zboží, jak na to, Vám rádi sdělíme...

Jak na to? Pokud Vám přepravce doručí poškozený balík, ihned s ním sepište reklamaci zásilky. Vše nafoťte a zašlete i s fotem rozbitého výrobku. Pokud nebude obal viditelně poškozen a přesto při otevření balíku Vás bude čekat nepříjemné překvapení, opět postupujte podle návodu výše. Vše zašlete na naši e-mailovou adresu: keramikaobjednavky@gmail.com, kde se o Vaši reklamaci postarám já, Monika majitelka a zakladatelka Keramiky Agnes, tel: 603 243 735

Kromě e-shopu můžete také navštívit naší kamennou prodejnu v prostorách v HM Tesco Děčín, Ústecká 1905/8, 40502, kde si můžete nabídku keramického zboží osobně prohlédnout. A nejenom to. Abychom se ke svým zákazníkům ještě více přiblížili, účastníme se také trhů, jarmarků a výstav a to převážně v Ústeckém a Středočeském kraji. Naším cílem je spokojený zákazník. Proto Vám rádi vyhovíme i při realizaci nestandardních zakázek jak pro koncové uživatele (jednotlivce nebo organizace), tak např. i pro reklamní agentury k dalšímu zpracování. Obchodníkům poskytujeme velkoobchodní slevy. Objednané zboží odesíláme po celé ČR do druhého pracovního dne od obdržení platby. Přejeme Vám příjemný nákup.

foto prodejna

Velkoobchodní spolupráce

Zaujalo Vás naše zboží?

Přejete si Vašim zákazníkům nabídnout produkty z naší nabídky?

Pro velkoobchodní spolupráci stačí napsat nám na email: keramikaobjednavky@gmail.com a zaslat Vaše IČO. Váš předmět podnikání musí odpovídat s dalším prodejem našeho zboží koncovým zákazníkům. Po přijetí mezi naše obchodní partnery, budete seznámeni s našimi velkoobchodními slevami a dalšími výhodami.