O nás

Popusťte uzdu své fantazii a vyzdobte si domov, balkón, terasu nebo zahradu netradiční keramikou.

Prostřednictvím bohatého výběru interiérové dekorativní a užitné keramiky bychom Vám rádi chtěli nabídnout jedinečnou příležitost vnést do všedního prostředí Vašeho domova nezapomenutelnou atmosféru. Vyberte si například z široké nabídky keramických děrovaných lamp a nechte je svým uklidňujícím světlem navodit chvíle pohody. Pro ozvláštnění Vašeho exteriéru využijte pestré nabídky zahradní a mrazuvzdorné keramiky. V naší nabídce naleznete jak sezónní, tak celoroční zboží. Sledujeme nové trendy a každý měsíc přicházíme s řadou inspirativních novinek.

Poškození zboží při přepravě

Jsme si vědomi určitého rizika poškození zboží při přepravě, ale jelikož jej balíme způsobem, kterému plně věříme, tak veškeré riziko bereme na sebe. Pokud i tak tato nepříjemnost nastane, obratem vám zašleme nové zboží .

Jak na to? Pokud vám přepravce doručí očividně poškozený balík, ihned s ním sepište reklamaci zásilky. Vše nafoťte a zašlete i s fotem rozbitého výrobku. Pokud nebude obal viditelně poškozen a při otevření balíku vás bude čekat nepříjemné překvapení, opět nám vše nafoťte a neprodleně zašlete na naší emailovou adresu: keramikaobjednavky@gmail.com

Kromě e-shopu můžete také navštívit naší kamennou prodejnu v prostorách v HM Tesco Děčín, Ústecká 1905/8, 40502, kde si můžete nabídku keramického zboží osobně prohlédnout. A nejenom to. Abychom se ke svým zákazníkům ještě více přiblížili, účastníme se také trhů, jarmarků a výstav a to převážně v Ústeckém a Středočeském kraji. Naším cílem je spokojený zákazník. Proto Vám rádi vyhovíme i při realizaci nestandardních zakázek jak pro koncové uživatele (jednotlivce nebo organizace), tak např. i pro reklamní agentury k dalšímu zpracování. Obchodníkům poskytujeme velkoobchodní slevy. Objednané zboží odesíláme po celé ČR do druhého pracovního dne od obdržení platby. Přejeme Vám příjemný nákup.

foto prodejna

Velkoobchodní spolupráce

Zaujalo Vás naše zboží?

Přejete si Vašim zákazníkům nabídnout produkty z naší nabídky?

Pro velkoobchodní spolupráci stačí napsat nám na email: keramikaobjednavky@gmail.com a zaslat Vaše IČO. Váš předmět podnikání musí odpovídat s dalším prodejem našeho zboží koncovým zákazníkům. Po přijetí mezi naše obchodní partnery, budete seznámeni s našimi velkoobchodními slevami a dalšími výhodami.