O nás

Popusťte uzdu své fantazii a vyzdobte si domov, balkón, terasu nebo zahradu netradiční keramikou.

Prostřednictvím bohatého výběru interiérové dekorativní a užitné keramiky bychom Vám rádi chtěli nabídnout jedinečnou příležitost vnést do všedního prostředí Vašeho domova nezapomenutelnou atmosféru. Vyberte si například z široké nabídky keramických děrovaných lamp a nechte je svým uklidňujícím světlem navodit chvíle pohody. Pro ozvláštnění Vašeho exteriéru využijte pestré nabídky zahradní a mrazuvzdorné keramiky. V naší nabídce naleznete jak sezónní, tak celoroční zboží. Sledujeme nové trendy a každý měsíc přicházíme s řadou inspirativních novinek.

Kromě e-shopu můžete také navštívit naší kamennou prodejnu v prostorách v HM Tesco Děčín, Ústecká 1905/8, 40502, kde si můžete nabídku keramického zboží osobně prohlédnout. A nejenom to. Abychom se ke svým zákazníkům ještě více přiblížili, účastníme se také trhů, jarmarků a výstav a to převážně v Ústeckém a Středočeském kraji. Bližší informace naleznete v kalendáři akcí. Naším cílem je spokojený zákazník. Proto Vám rádi vyhovíme i při realizaci nestandardních zakázek jak pro koncové uživatele (jednotlivce nebo organizace), tak např. i pro reklamní agentury k dalšímu zpracování. Obchodníkům poskytujeme velkoobchodní slevy. Objednané zboží odešleme do 48 hodin po celé ČR. Přejeme Vám příjemný nákup.

Velkoobchodní spolupráce

Zaujalo Vás naše zboží?

Přejete si Vašim zákazníkům nabídnout produkty z naší nabídky?

Pro velkoobchodní spolupráci se stačí zaregistrovat zde a na email keramikaobjednavky@gmail.com zaslat Vaše IČO. Váš předmět podnikání musí odpovídat s dalším prodejem našeho zboží koncovým zákazníkům. Po přijetí mezi naše obchodní partnery Vám budou zpřístupněny velkoobchodní ceny, budete seznámeni s našimi množstevními slevami a dalšími výhodami.

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.